KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16123101
nr 1612 3101
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -76, med dedikation. Bildmått: 35x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x68 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:14:34
13/4 21:03:01
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén